Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

piątek, 21 marca 2014

Zapraszam do wiosennej zabawy!!!!

Witajcie Kochani :)

21.03.2014r mój dzień...od 00:10 (pierwsze życzenia do mnie dotarły o tej godzinie)-kolejne 18 urodziny ;)

Bardzo wiele się zmieniło przez ostatni rok. Nie był dla mnie łatwy, ale wszystko się unormowało i idzie w dobrym kierunku. Korzystając z okazji, że trochę się dziś uzewnętrzniam, czego nie lubię i staram się nie robić w tym miejscu (z przyczyn wielu)....chciałabym podziękować wam wszystkim za to, że tu ze mną jesteście. Jedni bliżej, bo mamy stały kontakt mailowy, inni odrobinę "dalej"...dziękuję, że jesteście, że piszecie, że pamiętacie o mnie i myślicie ciepło...nawet wtedy kiedy mnie tu nie ma...Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, za maile od osób, których nie znam, na które nie udało mi się do dziś odpowiedzieć...za co przepraszam, ale uwierzcie, że nie sposób wszystko "ogarnąć"....
Naprawdę miło jest otrzymać np.list takiej treści:
"Droga Marto w ubiegłym roku odkryłam Twój blog i jestem nim zachwycona a jeszcze bardziej Tobą.Chociaż nigdy się nie spotkałyśmy wydaje mi się że jesteś ciepłą i wrażliwą osobą a o takie niestety ciężko w dzisiejszym świecie.Zaglądałam co jakiś czas na Twoją stronę i zastanawiałam się czy nie piszesz dlatego,że w Twoim życiu wydarzyło się coś złego . I przykro mi czytać że to się potwierdziło .Mam nadzieję że pokonasz wszelkie przeciwności losu i ułożysz swoje sprawy tak jakbyś chciała.Bądź silna i nie poddawaj się . Życzę ci z całego serca żebyś spotykała na swojej drodze tylko dobrych ludzi. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki :)". Ten szczególnie utkwił mi w pamięci, być może ze względu na dzień w którym go otrzymałam. Mam nadzieję, że autorka nie pogniewa się na mnie za jego publikację.
Kobietki bardzo bardzo wam dziękuję!!!!! Do moich podziękowań chciałabym dołączyć możliwość "wylosowania" przez was pudełeczka (skrzynka na biżuterię, na herbatkę, pudełko na chusteczki, listownik, może sekretarzyk), które zrobię zgodnie z projektem osoby wylosowanej. Niestety nie jestem w stanie wszystkim wam podziękować w taki sposób, dlatego postaram się aby poza główną szczęściarą obdarować też kolejne 2, 3 osoby jakimś upominkiem przeze mnie zrobionym.

Zapraszam serdecznie wszystkich do udziału w zabawie :)
Wystarczy zostawić komentarz z namiarami na waszego maila, żebym mogła się skontaktować w przypadku wylosowania :) Miło by było gdyby osoby, które mają bloga lub inne strony dodały u siebie banerek ten oto:


Zapisy do 21 kwietnia. Zapraszam i życzę powodzenia :)

Za oknem piękne słońce :) WIOSNA!!! Kochani miłego dnia :) pozdrawiam was bardzo serdecznie :)
Marta

środa, 12 lutego 2014

Bratki dla Justyny

Witajcie Kochani :)

Dość długo zabierałam się za ten wpis ale w końcu ogarnęłam siebie i "obrobiłam" zdjęcia...

Mam dziś do pokazania skrzyneczkę, ktorą zamówiła Ania dla swojej Przyjaciółki Justyny.


Wewnątrz na wieczku jest dedykacja, napisana przez Anię od serca. Słowo wam daję, że jak otrzymałam ten tekst w mailu łezka wzruszenia pojawiła się w moim oku...:) piękne życzenia, piękna przyjaźń :)


Do skrzyneczki zrobiłam kartkę z tym samym motywem. Miałam 1/4 serwetki zeskanować, potem wydrukować ale zeskanowałam bezpośrednio obrazek z pudełka :) nawet cienie są identyczne.... resztę pocieniowałam brązową patyną...





Serduszka, które pojechały do Ani i Justyny jako dodatek :)





Myślę, że już będę...będę bardziej uśmiechnięta i będę tu z wami zdecydowanie częściej...

Dziś na Mazurach bardzo słoneczny dzień... życzę wam tego słonka gdziekolwiek jesteście...
Dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa :) Dziękuję, że jesteście :)

Tak, zamówienia przyjmuję :) na prezenty z dedykacjami, skrzyneczki okolicznościowe i każde inne...piszcie śmiało na deco-pasja@gazeta.pl :)

Do kolejnego postu :*
Marta


środa, 13 listopada 2013

...po krótkiej przerwie...

Witajcie Kochani :) wiem, że już doczekać się nie możecie...jestem, już do was piszę :)
Serdecznie dziękuję za wszystkie maile. Nawet nie macie pojęcia jak bardzo mnie cieszą takie listy. Dobrze jest wiedzieć, że są osoby, często nawet te, których nie znam osobiście, które piszą do mnie, bo stęskniły się za moimi postami, za moimi pracami :) pytają co u mnie, bo długo się nie odzywam....W szczególności dla was tu jestem :)
Przesyłam wam uściski i najserdeczniejsze pozdrowienia....


 * * *
W zasadzie ostatnie tygodnie to była jedna wielka bieganina, pakowanie i przeprowadzka... Wróciłam ze swoim warsztatem na stare śmieci. Pierwsze szkolenia już tu właśnie się odbyły, także osoby zainteresowane wspólnym zdobieniem-nieustająco zapraszam. Teraz jest szaleństwo bombkowe.  Jeszcze w listopadzie szykuje się mini kursik scrapcowy, też można dołączyć. A w tzw. międzyczasie wszystko kto co sobie wymyśli :) 
Tak jak wspomniałam nie bardzo miałam czas na decoupage. W zasadzie w biegu zrobiłam dwa chusteczniki dla koleżanki. Karteczki na Dzień Nauczyciela i urodzinową karteczkę dla Oliwii.


Karteczki dla Pań z grupy mojego Kubusia:






Karteczka dla Oliwii
 

Szykuję kolejny chustecznik dla koleżanki, niebawem go pokażę.
A za tydzień w piątek wybywam na całodzienne dekupażowanie do Beatki, będą kolejne bombki i być może konewka, która chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu :)

Ściskam bardzo serdecznie :)
Miłego popołudnia 
M.

czwartek, 3 października 2013

oszukane spękania i serduszka dwa

Witajcie :)

Dziś prezentuję chustecznik... zwykła oklejanka z oszukanym krakiem dwuskładnikowym ;) oszukany, bo ja do niego ręki nie przyłożyłam, był namalowany w tle muszli ;)
Górę i środek pudełka pomalowałam niebieską bejcą Fluggera i wybieliłam. Idealnie komponuje się z kolorem tła tej serwetki :)


 * * *

Serduszka zaczęłam ozdabiać na którymś z letnich spotkań dekupażowych, daaawno...


* * *
ZAJRZYJ PROSZĘ  i spełnij marzenie 6-letniej dziewczynki...(jeśli możesz, jeśli chcesz...)
Ja z wielką radością posklejam papierki, by wywołać uśmiech na buzi Oliwki :)

* * *
Ściskam moje stałe czytelniczki i czytelników :*
i serdecznie pozdrawiam podglądaczy i nowych obserwatorów :)
M.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...