Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

wtorek, 29 maja 2012

Ostatnie szkolenia i sezon na truskawki

Witajcie.
Dziś chciałabym zaprosić osoby chętne, na ostatnie już w tym sezonie, szkolenia decoupage.
Dla niewtajemniczonych - to ja sama je prowadzę w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie. Zajęcia trwają ok 3 godzin, koszt 85zł od osoby :) Odbywają się w piątki o godzinie 17.30. Na spotkaniu robimy jeden lub dwa przedmioty (w zależności od tematu zajęć), które zabieracie ze sobą do domu. Tematy ustalam z osobami zainteresowanymi spotkaniem. Także jeśli macie jakieś życzenia bardzo proszę o telefon do mnie (podany na banerku).


1 czerwca na życzenie kolejne spotkanie z decoupage 3D - podłubiemy w glince by stworzyć piękny trójwymiarowy obraz na ozdobnej deseczce albo na pudełeczku

8 czerwca zaplanowałam decoupage klasyczny i cieniowania (farbami akrylowymi)

15 czerwca decoupage i ornamenty wypukłe - wzory z szablonów położone przy użyciu past strukturalnych oraz przy użyciu konturówki

22 czerwca zmalujemy konewkę do waszych ogrodów, balkonów, z pewnością będzie ona piękną ozdobą:)

Serdecznie zapraszam. Można dzwonić i się umawiać, a można po prostu w piątek na 17.30  wpaść do pracowni plastycznej i dobrze się bawić :)))


 * * * 
Sezon truskawkowy można powiedzieć otwarty,  na potwierdzenie czego mam do pokazania kurzęcą parkę w truskawki :)


Kuraki najpierw pomalowałam farbą podkładową białą, następnie nakleiłam wycięte z serwetki truskawki i podmalowałam całość czarną farbą. Całość zabezpieczyłam lakierem akrylowym błyszczącym. Troszkę trzeba popracować przy tym podmalowywaniu, ale efekt jest tak fajny, że uważam iż warto! :) Co sądzicie?

Pozdrawiam cieplutko :*
Marta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...