Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

poniedziałek, 31 stycznia 2011

Przyszłam pokazać nowe bielone drewienka...

... i tak myślę, szybko sprawdzę, kto został wylosowany u Modrak cafe. Coś mi tak świtało, że to właśnie dziś....i to dziś właśnie do mnie uśmiechnęło się szczęście ;)

Z radości zapomniałam o drewienkach!

Dwa wieszaki, ramka na zdjęcie i szkatułka :) Nad szkatułką się zastanawiam odkąd zobaczyłam ją na zdjęciu... Jak na nia patrzę podoba mi się taka czysta, ale na zdjęciu już troszkę mniej. Chodzi mi po głowie pomysł, co by ją zrobić na szaro ;) tak odrobinę pocieniować... Jeszcze pomyślę.

Dziś przyjechały do mnie gęsie wydmuszki. Ale ich dużo :) mam nadzieję, że zdążę z ozdabianiem do świąt :) Kiedy czekałam na dostawę miałam masę pomysłów i doczekać się nie mogłam. A do teraz stoją zapakowane... aż boję się zajrzeć :) Mam nandzieję, że jak już ruszę z produkcją, to jakoś pójdzie :) Hurtowo :)

                                                                     *****
Bardzo mi miło, że przybyli nowi obserwatorzy. Witam was cieplutko :)
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających :) i dziekuję za wszystkie komentarze. Sprawiają mi dużo radości i bardzo mobilizują do zdobienia kolejnych drewienek :)
Marta.

Wygrałam ;)

Udało się, udało!!! :))) Mała rączka Adasia wylosowała karteloszkę a tam moje dane!
Wygrałam candy u Modrak Cafe moje pierwsze :)

Zobaczcie sami jakie cudowności :)
Zaparzę sobie ulubioną herbatkę, ustroję w te piękne biżutki i będę się przeglądać w lustereczku podjadając czekoladki ;)


Cieszę się bardzo. Jeszcze wczoraj pokazywałam mężowi, co jest do wygrania, i, że tak mi się podoba wręcz marzy :) Wchodzę dziś, żeby zobaczyć kto jest szczęściarzem i zgarnie takie cukierasy, patrzę i nie wierzę ;) Jaaa????
Miło, bardzo miło... już wkrótce zaproszę Was do mnie na wspólną zabawę :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...