Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

poniedziałek, 25 lutego 2013

Dla osób zainteresowanych warsztatami

Witajcie :)

Dziś chciałabym zaprezentować wam niektóre prace moich kursantek. Niektóre tylko, nad czym ubolewam, bo kobietki tworzą tak fajne prace, mają masę pomysłów...niestety nieustający brak czasu, ciągły pośpiech nie pozwala na uwiecznienie wszystkich dzieł, które powstają pod moim okiem.
Niekiedy proszę uczestniczki warsztatów, żeby dosłały mi mailem zdjęcia prac, niekiedy pożyczam zdjęcia z blogów ;)

Zacznę od prac z ostatniego sobotniego spotkania.
Zrobiłyśmy "pokrakane" dwuskładnikowcem prace. Wyszły moim zdaniem świetnie :)


W czasie, kiedy preparat wysychał poćwiczyłyśmy z dziewczynami pisanie i zmalowałyśmy takie zawieszki:


Edytko, Małgosiu bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie :) dzięki wam podłubałam sobie i ja i przypomniałam jak niesamowicie fajną odskocznią jest dekupażowanie w miłym towarzystwie przy kawie i ciachu :) 

Kolejne prace jednej z pilniejszych moich uczennic Małgosi Ż :)
 bielona komódka
misiowe pudełko, również bielone

 woreczek ozdobiony decoupage oraz stemplami (farba akrylowa i brokat)prace na szkle
decoupage na mydle i świecy


Prawda, że świetne prace?
Tak jak wspomniałam są to tylko niektóre z nich. Obiecuję, że nie wypuszczę żadnej z was zanim nie pstryknę zdjęcia zrobionej pracy ;) wkrótce powstanie album z waszymi pracami....

Kochane jeśli któraś z was ma czas i chęć uczestniczyć w kolejnym spotkaniu dekupażowym i wykonać na nim pudełeczko z crackle dwuskładnikowym zapraszam serdecznie w środę 27 lutego na godz.10.00
Dodatkowo będziemy zdobić deseczkę-zawieszkę z odręcznym napisem. Są jeszcze wolne miejsca, można dzwonić i się zapisać.

Kolejne spotkanie, na którym rozpoczynamy sezon jajcarski, będziemy ozdabiać wydmuszki gęsie, to  sobota 2 marca godz.11.00.
Przygotowałam wydruki, które przeniesiemy za pomocą transferu. Będzie można wykorzystać tradycyjne serwetki oraz papiery oraz zrobić sobie w wydmuszce otworki specjalnym przyrządem (pomogę) okrągłe, łezki, serduszka i to tam jeszcze sobie wymyślicie :)
Również są jeszcze wolne miejsca, zapraszam :)

Na sobotę 9 marca o godz.11.00 jest plan aby ozdobić tarczę zegarową, postarzyć ją metodą na cukier.
Wstępnie ustaliłyśmy zegar ze starymi pocztówkami dziewczynek i pismem. Jeśli macie ochotę zrobić z innymi motywami proszę o maila lub telefon, wszystko do uzgodnienia. 
Można się zapisywać :)

Jeśli macie potrzebę by zgłębić wiedzę w innych technikach piszcie, umówimy się w dogodnym dla was terminie. Można też dołączyć do grupy i zrobić pracę w innej tematyce.

telefon do mnie: 602-306-844 albo mail: deco-pasja@gazeta.pl

Miałam nic nie mówić, dopóki sprawa nie rozstrzygnie się ostatecznie, ale co tam, powiem... prawdopodobnie z końcem kwietnia powstanie miejsce, w którym będziemy mogły się spotkać i tworzyć:) Będzie to miejsce, do którego zabiegane, zapracowane mamy zabiorą swoje dzieci. Dla każdego będą zapewnione atrakcje i z pewnością ani mamy ani dzieci nudzić się nie będą :))))
Ale ciiiii....;) jeszcze chwila, dwa tygodnie i będzie odpowiedź "tak" albo "nie".

Dziękuję za odwiedziny, za miłe komentarze, za to że jesteście i macie chwilkę by mnie odwiedzić. Zapraszam oczywiście do odwiedzin osobistych, zapraszam na warsztaty. Pamiętajcie, że jestem otwarta na wasze propozycje więc śmiało piszcie :)
Pozdrawiam was bardzo ciepło :)
Marta
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...