Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

wtorek, 15 marca 2011

Muszę się pochwalić

Co tam bielone ;) zobaczcie, co do mnie przyjechało zaraz po napisaniu wcześniejszego pasta :)
Długo się zastanawiałam zanim wybrałam. Potem wybrałam ten serwis i już prawie kupiłam, ale znalazłam jeszcze coś godnego uwagi... no ale ostatecznie zdecydowałam, że "Martha Platin", to jest to :)

Pierwsze zdjęcie może mało wyraźne, ale ja cała i rozemocjonowana więc wybaczcie. Wybrałam kolejne zdjęcie w zbliżeniu, żebyście zobaczyły wzorek. Ładny?

 Mnie się podoba jeszcze bardziej niż sądziłam ;) Cieszę się jak małe dziecko, które dostało wymarzoną zabawkę. Tak, to było takie moje małe marzenie, żeby mieć serwis na dwanaście osób i dzbanuszek z filiżankami do kawki :) Oj cieszę się cieszę!!!

Pozdrawiam Was kochane! i życzę wielu niespodzianek i pogody i zadowolenia! i wszystkiego dobrego :)

Znowu bielone

Zrobiłam te przedmioty z miesiąc temu. O "solniczce" zapomniałam, przestała sobie w kąciku,  a na pudełko dzielone na 3 nie miałam pomysłu i też stało.
Taki sobie wynalazłam pomysł, żeby uchwyt zamocować na wieczku, nigdy tego nie robiłam, zawsze mocowałam na boku. Niedawno "buszowałam" w necie i natknęłam się na, tak właśnie, wykorzystany uchwyt, z tym, że była to zwykła okrągła gałeczka.I pojemnik na sól ciut ciemniejszy szablonik i z malutkim motywem lawendy :)

niedziela, 13 marca 2011

Skrzyneczka na skarby mojego synka

Właśnie ogłoszono wyniki kunkursu "Szczęśliwa 13" na forum Decoupage24. Zajęłam w nim trzecie miejsce :)
Zrobiłam skrzyneczkę na pamiątki mojego synka Kubusia.

Aby zdążyć w terminie i zgłosić pracę do konkursu do produkcji tej skrzyneczki wykorzystałam zwykłe zdjęcie z albumu. Akurat miałam awarię komputera i mimo, iż przygotowałam wcześniej obrobione zdjęcie, niestety nie mogłam go wydobyć.
Wokół zdjęcia położyłam szablonowe listki za pomocą pasty strukturalnej (szpachla fluggera). To samo na dole. Różnią się odcieniem, ponieważ te górne przed pomazaniem patyną zabezpieczyłam lakierem. Dolne listki opiły się patyny i dlatego są takie brązowe. Zupełnie przypadkiem tak wyszło, ale bardzo mi się spodobało i dlatego tak zostawiłam :) Można było przetrzeć je papierem ściernym, zabezpieczyć lakierem i wtedy zrobić, tak jak na górze :) oczywiste, ale może nie dla Wszystkich :)

Wiosna coraz bliżej

Pogoda dziś piękna! Świeci słonko, czuć wiosnę :) Lubię ten zapach. Kojarzy mi się z beztroskim dzieciństwem, dalekimi podróżami nad strumyk, spacerami do lasu w poszukiwaniu zwiastunów wiosny :)

Słonko spowodowało, że troszkę ruszyłam z pracami, które leżały od początku roku. Zabrałam się wreszcie za słoiczki, deseczki pod kalendarz i skończyłam kilka kolejnych pisanek :)Ozdobiłam już wszystkie wydmuszki gęsie, jakie kupiłam w tym roku - 45 szt. Zastanawiam się nad zamówieniem jeszcze kilkunastu sztuk. Zostało mi 10 szt. do wylakierowania, ale skończę je za kilka dni, a do świąt jeszcze sporo czasu...i co ja będę robić? ;) 


Przypominam, że do niedzieli można zapisywać się na moje candy, w poniedziałek 21 marca losowanie. Zapraszam!!!
Pozdrawiam moich czytelników :)
Życzę Wam kochani miłego niedzielnego popołudnia i bardzo udanego tygodnia :))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...