Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

piątek, 30 maja 2014

...na Dzień Dziecka...

...w związku z tym będzie kolorowo :)

Dawno temu zaczęte pudełko na kredki dla \mojego Jasia-przesłodkiego Przedszkolaka, który bardzo często przynosił ze sobą jedną z ulubionych zabawek do przedszkolka. Był to osiołek, taki właśnie który siedzi w towarzystwie miśków. Aby wątpliwości nie było czyje to pudełeczko i do czego służy namalowałam etykietkę "Kredki Jasia". Mam ogromną nadzieję, że Jasiowi pudełeczko przypadnie go gustu :)


i dla dziewczynki... pudełeczko na spinki z zabranej ze stolika urodzinowego serwetki ...:)


* * *

Dziś wróciłam z Mazur. Specjalnie, by załatwić ostatnie ważne sprawy, przepakować walizkę i pojechać na zlot, organizowany przez administratorów forum Decoupage24, pod Łódź. Niestety Kuba się przeziębił, źle się czuje, boli go gardło...pogoda nie zachęca do podróżowania więc siedzimy w domku i czekamy na słońce.... dokończę drugą komodę...zamówioną szafeczkę na klucze i kilka innych drobiazgów
Z podróży, po odwiedzinach dziadka, przywiozłam sobie dwie walizki, stary klosz na lampę i półkę z 4 szufladami, której nie zrobiłam zdjęcia, ale lada chwila zabieram się za szlifowanie i niebawem będzie gotowa...za to są walizki...M.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...