Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

sobota, 25 sierpnia 2012

Dzieciowo...

Delikatnie postarzony komplecik do pokoju dziecięcego...


Same widzicie, że jak na mnie, komplecik jest baaardzo delikatnie pociapany ;)

Bardzo lubię cieniować patyną... postarałam się tym razem nie przesadzić :) dodałam też odrobinę kropeczek. Myślę, nieskromnie, że się spodoba. Mnie się bardzo podobają te zwierzątka :)

Miłego wieczoru!
ściskam :*


Wspomnieniowa szkatułka i o szkoleniach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Dziś mam dobrą informację dla osób zapracowanych w tygodniu, zainteresowanych szkoleniami decoupage w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie. Od września spotykać się będziemy w soboty od godz.11.00.
Osoby zainteresowane muszą zarezerwować sobie miejsce, to znaczy zadzwonić do mnie i powiedzieć, że chcą uczestniczyć w zajęciach. Zaliczek nie trzeba wpłacać. Koszt 85zł od osoby za jednorazowe spotkanie uiszczacie w trakcie spotkania.

Rezerwacja jest konieczna, tel. 602-306-844

1 września wykonamy szkatułkę, taką wspomnieniową-wspomnienie lata, wspomnienie z wakacji... Motywów do wyboru będzie dużo, każda z Pań z pewnością znajdzie coś odpowiedniego.

Na szkoleniu zapoznamy się:
- z techniką serwetkową decoupage/ decoupage klasyczny (w zależności od wybranego motywu)
- z dekorowaniem za pomocą szablonów z masy strukturalnej
- z cieniowaniem patyną.

Przygotowałam swoją wersję wspomnień.
W tym roku wypoczywałam m.in w Łebie, bardzo lubię morze i dlatego powstała taka oto szkatułka


Moja szkatułka jest przykładem. Motywów do wykorzystania będzie sporo, nie musi to być wspomnienie znad morza (choć oczywiście może). Kolor dobieracie odpowiednio do motywu, jak również kolor patyny, którą będziemy całość cieniować.Wzorów szablonów też będzie sporo, niekoniecznie musi być ten, który zrobiłam na swoim pudełeczku.

Jeśli chcesz wykonać dla siebie podobne pudełeczko zapraszam 1 września na godz. 11.00 do MOK-u w Pruszkowie. W zajęciach uczestniczyć może każdy, bez względu na wiek. Osoby najmłodsze (od ok 10lat) jak najbardziej mogą liczyć na moją pomoc.
Jeśli macie pytania piszcie na adres: deco-pasja@gazeta.pl lub dzwońcie 602-306-844 odpowiem, podpowiem, rozwieję wątpliwości :)
Ciasteczka do podjadania w trakcie zajęć jak najbardziej wskazane! Czekam na was drogie Panie! Dzwońcie, zapisujcie się, zapraszam.

Wszelkie sugestie odnośnie tematów zajęć mile widziane. Każda wasza podpowiedź będzie dla mnie bardzo cenna.

Pozdrawiam
Marta 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...