Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

piątek, 21 marca 2014

Zapraszam do wiosennej zabawy!!!!

Witajcie Kochani :)

21.03.2014r mój dzień...od 00:10 (pierwsze życzenia do mnie dotarły o tej godzinie)-kolejne 18 urodziny ;)

Bardzo wiele się zmieniło przez ostatni rok. Nie był dla mnie łatwy, ale wszystko się unormowało i idzie w dobrym kierunku. Korzystając z okazji, że trochę się dziś uzewnętrzniam, czego nie lubię i staram się nie robić w tym miejscu (z przyczyn wielu)....chciałabym podziękować wam wszystkim za to, że tu ze mną jesteście. Jedni bliżej, bo mamy stały kontakt mailowy, inni odrobinę "dalej"...dziękuję, że jesteście, że piszecie, że pamiętacie o mnie i myślicie ciepło...nawet wtedy kiedy mnie tu nie ma...Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, za maile od osób, których nie znam, na które nie udało mi się do dziś odpowiedzieć...za co przepraszam, ale uwierzcie, że nie sposób wszystko "ogarnąć"....
Naprawdę miło jest otrzymać np.list takiej treści:
"Droga Marto w ubiegłym roku odkryłam Twój blog i jestem nim zachwycona a jeszcze bardziej Tobą.Chociaż nigdy się nie spotkałyśmy wydaje mi się że jesteś ciepłą i wrażliwą osobą a o takie niestety ciężko w dzisiejszym świecie.Zaglądałam co jakiś czas na Twoją stronę i zastanawiałam się czy nie piszesz dlatego,że w Twoim życiu wydarzyło się coś złego . I przykro mi czytać że to się potwierdziło .Mam nadzieję że pokonasz wszelkie przeciwności losu i ułożysz swoje sprawy tak jakbyś chciała.Bądź silna i nie poddawaj się . Życzę ci z całego serca żebyś spotykała na swojej drodze tylko dobrych ludzi. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki :)". Ten szczególnie utkwił mi w pamięci, być może ze względu na dzień w którym go otrzymałam. Mam nadzieję, że autorka nie pogniewa się na mnie za jego publikację.
Kobietki bardzo bardzo wam dziękuję!!!!! Do moich podziękowań chciałabym dołączyć możliwość "wylosowania" przez was pudełeczka (skrzynka na biżuterię, na herbatkę, pudełko na chusteczki, listownik, może sekretarzyk), które zrobię zgodnie z projektem osoby wylosowanej. Niestety nie jestem w stanie wszystkim wam podziękować w taki sposób, dlatego postaram się aby poza główną szczęściarą obdarować też kolejne 2, 3 osoby jakimś upominkiem przeze mnie zrobionym.

Zapraszam serdecznie wszystkich do udziału w zabawie :)
Wystarczy zostawić komentarz z namiarami na waszego maila, żebym mogła się skontaktować w przypadku wylosowania :) Miło by było gdyby osoby, które mają bloga lub inne strony dodały u siebie banerek ten oto:


Zapisy do 21 kwietnia. Zapraszam i życzę powodzenia :)

Za oknem piękne słońce :) WIOSNA!!! Kochani miłego dnia :) pozdrawiam was bardzo serdecznie :)
Marta
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...