Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

sobota, 22 stycznia 2022

Zawieszki Wielkanocne

 Witajcie :)

Coraz więcej widzę ozdób wielkanocnych tu i ówdzie... i u mnie sezon tworzenia ogłaszam za otwarty ;) 

Długo polowałam na te zające, wreszcie udało mi się zakupić ten papier i po prostu musiałam mieć takie jaja-zawieszki :) 

Dobrego wieczoru :*

środa, 19 stycznia 2022

Karteczki w stylu Japan

 Kolejna papierowa robota ;)

Warsztaty u Art Doroty, tym razem zrobiłam pięć kartek. Pozłocone, pobrokatowane, w rzeczywistości wyglądają zdecydowanie lepiej, pięknie się mienią. Ja się zachwyciłam kiedy zobaczyam je u Doroty w planach warsztatowych. Od razu się zapisałam :D Mam jeszcze do wykonania album z tej kolekcji, niebawem się za niego zabiorę. Bardzo przyjemnie pracowało się nad karteczkami, to cudownie spędzony czas. 


 
W kartonikach prezentują się równie pięknie :)

Pozdrawiam ciepło i życzę wam miłego wieczoru :*
Marta


Alice

 Witajcie

dziś zapraszam do obejrzenia Art Journala-albumu Alice zrobionego na warsztatach online u Art Doroty. Od pierwszego w życiu warsztatu scrapbookingowego, na który poszłam właśnie do Doroty, zdaje się w roku 2018 zaczęła się moja druga miłosć ;) wpadłam i podobnie jak przy decou zakupowanie przydasi było isntnym szaleństwem. Nieustająco uczę się czegoś nowego. Z szeroko otwartymi oczami i buzią oraz zachwytem oglądam różne prace i sama też chciałabym umieć zrobić coś ładnego. Stąd pomysł na warsztaty m.in. u Doroty :)

Nawycinałam, poprzyklejałam i mój Art Journal-album prezentuje się tak 

 Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...