Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

środa, 29 sierpnia 2012

Zegar dla Agnieszki

Witajcie Kochani!

Dziś chcę wam zaprezentować zegar, który zrobiłam (wreszcie!) dla mojej koleżanki Agnieszki.


Zegar jest dość duży, jego średnica wynosi 40cm. Ozdobiłam go zgodnie ze wskazówkami Agnieszki.
Postanowiłam, że dla siebie zrobię bardzo podobny.
Ktoś jeszcze sobie życzy?:)))) Szczerze przyznam, że pomyślałam, by zrobić taki zegar na szkoleniach. Muszę to jeszcze przemyśleć, bo jest spory i troszkę  jest przy nim dłubania, ale myślę, że to nie jest zły pomysł ;)

I jeszcze z bliska - widać delikatne cieniowanie patyną w odcieniu czerni, obdarcia w stylu shabby chic i kropeczki.Aga myślę, że efekt końcowy Cię zadowala? :)))

A wam jak się podoba?

* * *

Takie tam serdunio... na biało pomalowałam je dawno temu. Leżało pod ręką, a że akurat wszystko było "wypatynowane" i schło, roboty mi zabrakło, to postanowiłam zmalować takie właśnie słodkie serduszko


To odcięcie miałam na myśli odkąd zobaczyłam prześliczne serduszka Impresji. Zauroczyły mnie i pamiętam, że już wtedy postanowiłam, że zrobię podobne :)
Nad odcięciem jest powierzchnia błyszcząca, a pod aksamitnie matowa. 


Na łączeniu kolorów nakleiłam taśmę, którą kiedyś sprowadzała Ania z Decoupage Garden. Jest to zwykła-niezwykła taśma klejąca imitująca delikatną koronkę. Powyżej taśmy przykleiłam wstążeczkę satynową, tą samą z której zawiązałam kokardkę. 


* * *

Dziś rozpakowałam wielkie pudło drewnianych przydasi. W kolejce czeka herbatnica z dziewięcioma przegródkami. Mam kilka pomysłów na nią, ciekawe co ostatecznie wymodzę? To chyba jest najfajniejsze...wymyślanie, dobieranie motywu i koloru... i ten niewiadomy efekt końcowy, bo przecież w trakcie pracy wszystko się jeszcze może odmienić ;)

Uciekam, życzę wam przyjemnego wieczoru!
Pozdrawiam cieplutko :*

wtorek, 28 sierpnia 2012

Lustro vintage

Witajcie!Przygotowałam kolejny przedmiot, który będziemy dekorować na zajęciach w MOK dnia 15 września. Szczegóły osoby zainteresowane znajdą na stronie "Terminy szkoleń".Lustro jest postarzone shabby chic, ozdobione wydrukami, które przeniosłam za pomocą medium do transferów oraz motywami różyczki z serwetki. Pocieniowałam je czarną patyną i pstryknęłam odrobinę kropeczek. Wymaga jeszcze kilku warstw lakieru.


* * * 

A teraz trochę chwalipięctwa... 15 sierpnia w Skansenie w Olsztynku miała miejsce impreza plenerowa zatytułowana "Święto Ziół". Oczywiście nie zabrakło mnie i moich rękoczynów, które wystawiłam na straganie....Nie zabrakło też Mojej wiernej obserwatorki-komentatorki NINKI. Ninka zrobiła mi ogromną niespodziankę, na widok której się po prostu wzruszyłam... podarowała mi prześliczne korale, w prześlicznych kolorkach, takich moich... no są bajecznie piękne i eleganckie! 


Ninka tworząc je wzorowała się na pracach prezentowanych na blogu llooka
Wspólnie zapraszamy do odwiedzin. Znajdziecie tam mnóstwo pięknych przedmiotów i inspiracji.

Ninko jeszcze raz ślicznie dziękuję :* 

* * *

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za liczne odwiedziny oraz komentarze :) Dodajecie mi skrzydeł!!! Kasiu-Kejti buziaki Ci ślę za słowa otuchy :*
Dziękuję, że jesteście tu ze mną.
Po cichutku wam powiem, że szykuję niespodziewankę i już wkrótce ogłoszę candy.

Miłego dnia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...