Google Website Translator Gadget

Moi mili goście

czwartek, 12 września 2013

Moje gąseczki świąteczne :)

Na sobotnich warsztatach, na których robiłyśmy bombki zmalowałam również pudełeczko z gąskami.
Grzebiąc w pudle ze świątecznymi motywami znalazłam serwetkę i nie mogłam się oprzeć ;) na bombkę motyw zdecydowanie za duży, ale za to na pudełeczko w sam raz :)

W tamtym roku zrobiłam świąteczne pudełeczko z innymi gąskami, na dole były śnieżynki z szablonu. Na tym gąskowym pudełku przykleiłam serduszko wykonane przy pomocy formy do odlewów. To serduszko jest z glinki (masy), którą stosuję do decoupage 3D. Pomalowałam je na czerwono i pocieniowałam patyną.


Jak wylakieruję moje pierwsze tegoroczne bombeczki natychmiast się pochwalę :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie w ten ponury poranek i życzę wam dobrego dnia :*
Marta

środa, 11 września 2013

Elvis Presley

Witajcie :)
Już mam informację, że skrzynka dojechała pod wskazany adres więc mogę ją pokazać.
Justyna zamówienie złożyła, aż wstyd się przyznać, w tamtym roku... wreszcie po wielu trudach m.in.z wylakierowaniem (wieko lakierowałam 50 razy minimum...czego nie widać...i już tak zostało, bo myślałam, że się wykończę psychicznie ;))
Klasyka można by rzec...motywy z wydruku, szablony, trochę patyny....
Justyna napisała, że jej się podoba. Cieszy mnie to ogromnie :)





Zrobiłam również karteczkę dla Justyny


Z podrowieniami :)
Marta

środa, 28 sierpnia 2013

Kilka kolejnych nowości...

Witajcie,
w oczekiwaniu na spotkanie pokazuję wam zdjęcia najnowszych prac.

Pudełeczko to zaczęłam ozdabiać, kiedy zadeklarowałam chęć uczestniczenia w konkursie, o którym wspomniałam w poprzednim poście. Zbyt banalna wydała mi się ta krateczka... pomyślałam wiele prac będzie w podobnym stylu, dół oklejanka, góra kwiatki, dlatego postanowiłam zrobić inną pracę (tą poniżej właśnie ;) ). Pragnę nadmienić, iż pomyliłam się co do tego stwierdzenia, ponieważ różnorodność prac jest zaskakująca, pomysłowość dziewczyn nie zna końca...:) zachęcam do odwiedzenia forum i przekonania się o tym :) KLIKNIJ

Kolejne pudełeczka:


Bardzo ciepło pozdrawiam :*
Marta


wtorek, 27 sierpnia 2013

Kwiaty w kropkach i kratkach

Witajcie.
Pracę, którą dziś zaprezentuję zmalowałam na konkurs "Kwiaty w kropkach i kratkach" ogłoszony na forum Decoupage24.
Niestety nie zdążyłam wysłać zdjęć. Nie biorę udziału w konkursie dlatego mogę pracę pokazać :)


Motyw ramki okalającej kwiatki jest ze strony The Graphics Fairy
Zgłaszam swoją pracę do brag-monday


Pozdrawiam cieplutko :*
Marta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...