Moi mili goście

Google Website Translator Gadget

wtorek, 12 marca 2013

Art Klub Malucha

Witajcie Moi Kochani!
Z pewną dozą nieśmiałości pragnę poinformować osoby zainteresowane powodem mojego zaginięcia. Postanowiłam zebrać w sobie siły i stworzyć miejsce w którym "rodzić się" będą małe i wielkie talenty :) Miejsce do którego maluchy będą z uśmiechem na twarzach dreptać każdego dnia, by miło, twórczo, kreatywnie spędzić czas pod opieką fachowej kadry z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Miejsce do którego dzieci starsze będą wracać, aby poprzez twórczość wyrażać same siebie, a tym samym rozwijać w sobie wrażliwość na piękno.
Miejsce do którego osoby dorosłe będą chciały zawitać, by przy kawie i ciachu oraz niezastąpionych "ploteczkach" zmalować coś własnymi rękoma i mieć satysfakcję z twórczo spędzonego czasu :)
Tym miejscem będzie Art Klub Malucha w Pruszkowie. Niebawem dni otwarte, a rozpoczynamy najprawdopodobniej od 8 kwietnia.
Osoby zainteresowane opieką dzienną, opieką godzinową oraz warsztatami artystycznymi zapraszam po szczegółowe informacje na stronę....

 


* * *
I jeszcze króciutkie ogłoszenie ;) Może któraś z was zechce dołączyć do twórczo zakręconych kobietek, które w środę 13 marca zaplanowały zrobić dla siebie coś fajnego :)

Osoby zainteresowane warsztatami w dniu 13 marca o godz.10.00 zapraszam bardzo serdecznie.
Można wybrać sobie dowolną technikę i ozdobić nią chustecznik prostokątny bądź tarczę zegara o średnicy 40cm albo 3 gęsie wydmuszki.
Cena warsztatów 100zł. Są jeszcze wolne miejsca (tel.602-306-844).
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...